بزرگداشت هفته نیروی انتظامی از سوی پیروان ادیان الهی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور تجلیل از تلاش و زحمات این قشر زحمت کش، مراسم بزرگداشتی توسط پیروان ادیان الهی تهران، عصر روز سه شنبه 16 مهرماه در انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

در ابتدای مراسم، پس از پخش سرود جمهوری اسلامی، دکتر افشین نریمانیان، رئیس انجمن زرتشتیان تهران به میهمانان خیر مقدم گفت.

یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی از جانب کلیه پیروان ادیان الهی از رشادت و جانفشانی نیروهای خادم انتظامی کشور قدردانی و تجلیل کرد.

سپس سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به ایراد سخنرانی پرداخت. سردار رحیمی با اشاره به اقدامات نیروهای انتظامی، به اهمیت وحدت همه اقشار جامعه، به خصوص نقش اقلتهای دینی ایران به منظور حفظ تمامیت ارضی کشور تاکید کرد.

در بخش پایانی این مراسم به پاس قدردانی از تلاش و زحمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، هدایای به رسم یادبود از سوی رهبران روحانی زرتشتیان به فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و همچنین مسئولان بخش های مختلف نیروی انتظامی که در ارتباط با جامعه پیروان ادیان الهی می باشند، اهدا شد.

از طرف جامعه ارامنه تهران دکتر کارن خانلریان نماینده ارامنه تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی، کشیش مسروپ راتوسیان، کشیش گورگن نرسیسیان، کشیش هاکوپ کشیشیان و جمعی از نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران و روزنامه "آلیک" در این مراسم حضور داشتند.